יחידת יעוץ פיננסי

יחידת יעוץ פיננסי

SZ שוורץ צדקיה ייעוץ פיננסי מספקת שירותי ייעוץ וניהול פיננסי לחברות (לרבות חברות הזנק) ומיזמים חדשים בתחילת דרכם, ולחברות פעילות.
החברה מספקת שירותים פיננסים  ברמה המקצועית הגבוהה ביותר תוך שאיפה והכוונה לכך שבעלי החברה יוכלו להתמקד בעיקר בתחום המקצועי
הניהולי ולא יהיו טרודים ועסוקים בהתנהלות הפיננסית השוטפת של החברה. באמצעות הניסיון הרב שצברנו והכלים המקצועיים שבשרותינו,
אנו מספקים לקהל לקוחותינו את השירות הנדרש והמתאים ביותר לצרכיהם, בהתבסס על הסטנדרטים הגבוהים ביותר. שירותי הייעוץ כוללים:

שירותי הנהלת חשבונות ושכר

אנשי כספים מנוסים מטפלים בנושאים הפיננסיים השוטפים אשר קהל הלקוחות מתמודד איתם באופן קבוע שירותי הנהלת החשבונות והשכר כוללים: דיווח חודשי ושנתי לרשויות המס; מעקב ​​תשלומים;הפקת קבלות וחשבוניות;  שירותי בקרת אשראי; תשלומי ספקים; הפקת תלושי שכר לעובדי החברה; סימולציות לצורך בחינת עלות השכר של עובדים פוטנציאליים; הכנת דוחות ניהוליים בכל הקשור לשכר עובדי החברה. למשרדנו ידע וניסיון בניהול מערכות הנהלת חשבונות בארץ ובחו”ל, הכוללות בין השאר את התוכנות: SAP, פריוריטי, חשבשבת, Quick Books ועוד.

שירותי CFO

אנו מספקים שירותי CFO חיצוניים לחברות הזקוקות לליווי פיננסי ואסטרטגי.  השירות ניתן על בסיס הבנה מעמיקה של פעילות הלקוח תוך מתן דגש לצרכיו העסקיים. כחלק מתהליך העבודה, אנו הופכים להיות חלק אינטגרלי מהחברה ואף מסייעים במידת הצורך בתהליך קבלת ההחלטות היומיומיות של הלקוח. שירותינו כוללים: עבודה על מודלים פיננסיים; הגדרת המבנה עסקי; הכנה ובקרה של תקציב החברה; ניתוח התמחור והרווחיות של מוצרי החברה; דוחות ניהוליים; דוחות כספיים חודשיים ורבעוניים; שכר ובקרת מזומנים וכן תמיכה בפעילות הפיננסית היומיומית. אנו מביאים איתנו ידע רב וניסיון המאפשר פתרון בעיות והשגת יעדים אסטרטגיים.

פתרונות BI

SZ שוורץ צדקיה היא חלוצה בתחום החדשני של ניתוח נתונים כספיים באמצעות מערכות BI. אנו מעניקים ללקוחותינו ערך אסטרטגי מהמעלה הראשונה באמצעות פתרונות ה-BI המאפשרים לשפר באופן חסר תקדים את יכולת האנליזה, הפיקוח ותחקור המידע הפיננסי בארגון.

Start-up Kit

אנו מאמינים בתמיכה בתחום ההיי-טק ובחשיבות הגדולה של הבנת הצרכים הייחודיים בתחום זה. SZ שוורץ צדקיה ייעוץ פיננסי מספקת שירותים החיוניים לחברות סטארט אפ לצורך השלמת יעדיהן. השירותים כוללים: פתיחה והקמת חברה ברשויות; בניית מודלים עסקיים; ליווי היזמים בעת תהליך גיוס הון לחברה; שירותי חשבונאות ומיסוי; הנהלת חשבונות וייעוץ פיננסי שוטף. אנשי המקצוע שלנו צברו ניסיון רב בתחום ההייטק ובליווי של חברות הזנק וביכולתם לזהות  את צרכיה הספציפיים של החברה בכל אחד משלבי חייה.

הטמעת מערכת הנהלת חשבונות ERP

אנו מספקים שירותי ליווי והטמעה של מערכות ERP  בהיבט החשבונאי.
צוות מנוסה מלווה את החברה בעת הטמעת המערכת תוך כדי התמקדות בצרכים הספציפיים של החברה והתאמתה של מערכת ה- ERP לפעילותה העסקית של החברה.

שירותי התייעלות פיננסית

הפעילות הפיננסית השוטפת של החברה מנותחת על ידי אנשי המקצוע של SZ שוורץ צדקיה ייעוץ פיננסי, המעניקים לה יעוץ מתאים לשם הגברת יעילותה הכלכלית באמצעות הגדלת נתח השוק, פיתוח מערכת תמחור ושימוש באסטרטגיות התייעלות.

פיתוח עסקי

בנוסף לשירותים הפיננסים, SZ שוורץ צדקיה ייעוץ פיננסי מספקת ללקוחותיה גם שירותי פיתוח עסקי הכוללים ייעוץ בנושא פיתוח עסקי, שיווק ומכירות.
בזכות מעורבותנו הגבוהה ברובד העסקי של הלקוח, ביכולתנו לספק פתרונות חכמים ומגוונים על מנת לסייע לחברות ליצור יתרון תחרותי בסביבה מאתגרת ותחרותית. הצוות המקצועי שלנו הינו בעל מיומנות גבוהה, ועתיר ניסיון בכל הקשור לפיתוח עסקי מקומי ובינלאומי.

שרותי מחלקת משאבי אנוש

SZ שוורץ צדקיה ייעוץ פיננסי מספקת ללקוחותיה שירותי משאבי אנוש על מנת להקל על החברה בתהליך גיוס של עובדים חדשים, ועל מנת לשמר אנשי מפתח בחברה. השירותים כוללים בין השאר סיוע בתהליך הערכות לעובדים, בניית תוכניות הכשרה לעובדים, תכנון מבנה השכר בחברה, וייעוץ כללי בתחום הסוציאלי.

גיוס הון

אנו מלווים את לקוחותינו בתהליך גיוס הון מבנקים ומקרנות שונות בארץ ובחו”ל לרבות קבלת סיוע מהמדען הראשי. אנו מעמידים לרשות הלקוח צוות מנוסה אשר יודע להתאים את כלי המימון הרלוונטי לכל חברה  בהתאם לצרכיה ובהתאם לשלב בו היא מצוייה.

עריכת דוחות כספיים

על מנת לעמוד בהחלטה של רשות ניירות ערך בישראל בדבר הוראה מספר 105-18 אנו מספקים שירותי עריכת דוחות כספיים. השירותים כוללים תכנון בניה ועריכה של דוחות כספיים תוך כדי יישום כללי החשבונאות הפיננסיים.

שרותי נאמנות

שירותים אלו כוללים פתיחה וניהול חשבונות נאמנות בישראל עבור חברות בינלאומיות הפועלות בישראל באמצעות חברות בנות או סניפים.

תכניות עסקיות

אנו מסייעים לקהל לקוחותינו בהכנה ובבניה של תכנית עסקית תוך מתן תשומת לב מיוחדת להבנה וניתוח המיזם לרבות ההשלכות הפיננסיות הנגזרות מכך.

בדיקת נאותות

אנו מספקים שירותי בדיקת נאותות למגזר הפרטי והציבורי בארץ ובחו”ל.