שירותי חשבות

שירותי חשבות

מחלקת החשבות בכל חברה, היא זו שלמעשה אחראית על הניהול השוטף, ועל התנהלותה הפיננסית של החברה. ברוב המקרים עומד בראש המחלקה חשב החברה או מנהל הכספים, רואה חשבון בהכשרתו, שאחראי על הצד הפיננסי של החברה הן בהיבט החשבונאי, והן בהיבט הניהולי-אופרטיבי.

המשך קריאה >> שירותי חשבות

שירותי חשבות להייטק וחברות סטארטאפ

כחלק משירותי ה-CFO החיצוניים הניתנים לעסקים, SZ שוורץ צדקיה מתמחה בין השאר במתן שירותים אלו המותאמים ישירות לחברות מתחום ההייטק והסטארט-אפ.

המשך קריאה >> שירותי חשבות להייטק

שירותי ראיית חשבון

"ראיית חשבון" הינה הגדרה כוללנית של ביצוע כלל הפעולות הפיננסיות בכל עסק, פעולות הכוללות בדיקה או אישור של מאזנים דוחות, ניהול חשבונות, ניהול תקבולים ותשלומים וכל חשבון רלוונטי המצריך ניהול או דיווח.
מחלקת ראיית החשבון בחברת "שוורץ צדקיה ייעוץ פיננסי בע"מ" מורכבת מרואי חשבון בעלי ניסיון רב בליווי עסקים החל מרגע התאגדותם וכלה בהתנהלותם השוטפת, מאנשי מס מנוסים ויצירתיים, ומעורכי דין (המתמחים בדיני עבודה) שמלווים את אנשי השכר בחברה באופן שוטף ורציף.

המשך קריאה >> שירותי ראיית חשבון

שירותי הנהלת חשבונות

הנהלת חשבונות בכל עסק היא למעשה הכלי שבאמצעותו מתעד בית העסק את פעילותו הפיננסית ע"י רישום תנועותיו הכספיות באופן שוטף. ישנן 2 שיטות שימושיות לניהול חשבונות: מערכת הנהלת חשבונות חד צידית, ומערכת הנהלת חשבונות כפולה.

המשך קריאה >> שירותי הנהלת חשבונות