התקשרו  +97237167675
EN  HE

עסקים קטנים ובינוניים

בפירמה SZ שוורץ צדקיה רואי חשבון ויועצים פיננסיים, ישנה מחלקה שלמה המוקדשת במיוחד לטיפול בעסקים קטנים ובינוניים.
להיות עצמאי, בעל עסק, זו עבודה במשרה מלאה סביב השעון. אין שעות מוגדרות, ולעיתים עובדים גם בשעות הקטנות של הלילה.
אנו מודעים ללבטים, לקשיים, למטרות העל ולמאמצים הנדרשים מעצמאים, ועל מנת להקל עליהם ולשפר את חווית השירות, אנו מחזיקים ביחידה שלמה הפועלת רק מול העצמאים ובעלי העסקים הקטנים. זאת בכדי שיוכלו להתפנות ולהתעסק בלב העסקים עצמם, ללא הסחות דעת, בשעה שהצוות המקצועי של הפירמה SZ שוורץ צדקיה דואג ומטפל בנושאים הפיננסיים.
היחידה מורכבת מרואי חשבון, יועצים פיננסיים ועו״ד מוסמכים ומקצועיים ביותר, על מנת לספק את השירות המהימן והמדויק ביותר.
אנו מאמינים בליווי אישי וצמוד לאורך כל הדרך, לכן אנו נפגשים עם לקוחותינו לעיתים קרובות ובמידת הצורך.
אנו מאמינים במתן שירות אישי ואיכותי ברמה הגבוהה ביותר לכל לקוחותינו, לכן אנו מציעים מגוון רחב של כלים שיסייעו לכל אחד מלקוחותינו בהתפתחות ובניהול העסקים. כמו כן, אנו מספקים ללקוחותינו מגוון העשרות, כמו: סדנאות, הרצאות ו-Meet-ups.

לקבלת פרטים על הסדנאות הקרובות ניתן ליצור קשר.

שירותינו כוללים:

.ועוד

פרטים בנוגע לפתיחת עסק חדש ניתן לקרוא במאמר:

מדריך לפתיחת עסק חדש

 

בין השירותים ניתן למצוא:

הנהלת חשבונות ושירותי שכר

שירותי הנהלת החשבונות והשכר שאנו מספקים, מכסים את כל הנושאים הפיננסיים החשובים ללקוחותינו, איתם הם נאלצים להתמודד על בסיס יומי. רואי חשבון ויועצים פיננסיים

במסגרת שירותי הנהלת החשבונות והשכר אנו מספקים:

צוות המומחים בפירמה SZ שוורץ צדקיה, בעל ידע והבנה של מערכות הנהלת החשבונות בישראל ובחו”ל, ביניהן: SAP, Priority, Hashavshevet ו-Quick Books.

ביקורת וראיית חשבון

שירותי ביקורת וראיית חשבון מסתמכים על היכרות מעמיקה עם הארגון והסביבה בה הלקוחות פועלים, במטרה לגלות את החולשות ולהעצים את היעילות של החברה במגוון האספקטים הקיימים.
שירותים אלו זמינים על בסיס שוטף לכל עסק, ללא קשר למסגרת העבודה הפורמאלית בה הוא פועל. אנו מאמינים במתן הדרכה וליווי.

רואי החשבון והמבקרים בפירמה מכירים בכך שהלקוחות זקוקים לפתרונות פיננסיים המתאימים, אשר יענו על צרכים ספציפיים בסביבה העסקית. מטרתנו היא לספק שירות זה, באמצעות פתרונות מותאמים ולצמוח לצד לקוחותינו.

מיסים

נושא המס קריטי בכל סוגי העסקים. הפירמה SZ שוורץ צדקיה מספקת לכל ישות עסקית ובכל מסגרת פורמלית בה היא פועלת (חברה בע״מ, עוסק מורשה או עוסק פטור) שירותים ייחודיים אשר יתאימו לסביבה העסקית של לקוחותינו, תוך התחשבות ברגישות ובמורכבות עולם המיסים.
זוהי אקסיומה שהצלחת אסטרטגיה פיננסית כוללת מרכיב תכנון מס פרו-אקטיבי.

שירותי המס כוללים:

  1. דוחות מס לחברות פרטיות וציבוריות, כולל ייצוג לקוחותינו בפני רשויות המס.
  2. הגשת דוחות אישיים לרשויות המס, בשם בעלי המניות.
  3. אספקת ייעוץ ותכנון פיננסי כולל אחזקת מבנים בישראל ובחו”ל בשוטף.
  4. חוות דעת מקצועיות.

שירותי משאבי אנוש

הפירמה SZ שוורץ צדקיה מספקת שירותי משאבי אנוש חיצוניים, על מנת להקל על הלקוחות בתהליך גיוס צוות חדש ושימור עובדים בעמדות מפתח. הידע שלנו בנוגע לעסקים של לקוחותינו, מאפשר לנו לחפש אחר עובדים שיתאימו לצרכי ולתרבויות עסקיהם. אנו מצמצמים את רשימת המועמדים, על מנת למלא את העמדה הפיננסית של כל אחד מעסקי לקוחותינו, תוך שימוש בכישורי משאבי האנוש שלנו וניסיוננו.

שירותי משאבי האנוש של הפירמה כוללים:

פיתוח עסקי:

הודות להתמחות בפיננסים לצד פעולות הלקוחות, צוות הפירמה בSZ שוורץ צדקיה מציע פתרונות חכמים המתאימים באופן ייחודי וספציפי לכל עסק, על מנת לסייע לחברות ליצור יתרון תחרותי בסביבה עסקית מאתגרת וגדלה. אנו מספקים ללקוחותינו כלים וכישורים שהם יכולים למנף ולהשתמש בהם, על מנת לייעל את פעילות היום-יום בעסקים.
הצוות המקצועי שלנו מורכב מאנשי מקצוע מוכשרים ברמה גבוהה, בעלי שנות ניסיון רבות בפיתוח עסקי בארץ ובחו”ל.

שירותי הפיתוח העסקי כוללים:

הלוואות בערבות המדינה

רואי החשבון והיועצים הפיננסיים בSZ שוורץ צדקיה, מתמחים במתן סיוע לגיוס הלוואות בערבות המדינה.
כל עסק מכל תחום פעילות בישראל יכול להגיש בקשה ולגייס הלוואה בערבות המדינה מהקרן לעסקים קטנים. הקרן מחלקת את כלל העסקים הקטנים והבינוניים, אשר פונים אליה לגיוס הלוואה בערבות המדינה לשישה תחומי פעילות מרכזיים: בינוי, תעשייה, מסחר, שירותים ותיירות.

התקשרו שלחו הודעה